کـــــــــــالیفرنیا

ما یک خانواده هستیم ، خانواده پارسی

خانواده پارسی

خانواده پارسی

لیبل " خانواده پارسی " در انتهای سال 1397 به وجود آمد . اعضای این لیبل در گذر زمان دستخوش تغییرات زیادی بوده است ؛ زیرا قبل از تشکیل لیبل " خانواده پارسی " گروه با اسم هلدینگ تشکل متحدین با حدود 17 نفر عضو در زمینه های ادبیات ، عکاسی ، موسیقی فعالیت میکردند.

در حال حاضر اعضای این لیبل شامل 4 نفر در پُست ها و سِمَت های متفاوت میباشد.

لیبل " خانواده پارسی " با هدف ایجاد بستری مناسب به جهت افزایش بهره وری هنرمندان و مستعدین از هنر مستقل تشکیل شده و با برنامه هایی که در حال پیاده سازی به مرور زمان می باشد سعی در پیشرفت هنر مستقل و رپ پارسی دارد.

" خانواده پارسی " با سرمایه گذاری ها کوچک و درست سعی در افزایش قدرت و اعتبار لیبل و رپ پارسی دارد تا با استفاده از ظرفیت های موجود بتواند آگاهی مردم نسبت به جامعه زیرزمینی ایران را افزایش دهید.

 

کـــــالیفرنیا

پلتفرم « کالیفرنیا » تحت میزبانی وب سرویس بیان ایجاد شده است ؛ پلتفرم « کالیفرنیا » یک پلتفرم خصوصی و مختص لیبل " خانواده پارسی " میباشد و تمام آثار ، ویدیوها ، عکس ها و خبرها در این پلتفرم قابل نمایش خواهد بود.

" خانواده پارسی " از مستعدین عزیز حمایت ویژه خواهد کرد و آثار مستعدین را به صورت کاملا رایگان در پلتفرم « کالیفرنیا » منتشر خواهد کرد.

 

در نهایت " خانواده پارسی " تمام قدرت ، توان خود را برای پیشرفت رپ پارسی بکار خواهد گرفت.

 

 

همه یک خانواده هستیم ، خانواده پارسی

1399 - 1397

RSS خانواده پارسی 1397 - 1399 ©